gustav_meyrink (gustav_meyrink) wrote,
gustav_meyrink
gustav_meyrink

Верховна Рада не прийняла закон про червоні прапори

 Верховна Рада не прийняла проект закону про вивішування на День Перемоги червоних прапорів поруч з державними. Про це Gazeta.ua повідомив народний депутат від Блоку Литвина, один із співавторів законопроекту Сергій Гриневецький.
Тим часом, 20 квітня низка ЗМІ розповсюдили інформацію про те, що парламент прийняв закон, згідно з яким червоний прапор, практично ідентичний держпрапору СРСР, має використовуватися під час святкування Дня Перемоги і днів визволення окремих міст, поряд з державним прапором України.

Як з’ясувалося, 19 квітня голосування відбулося лише щодо внесення проекту «Закону про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчізняній війні 1941-1945 рр» (Щодо порядку офіційного використання копій Прапора Перемоги)» на порядок денний. Більше документ не обговорювався, і не ставився на голосування.

Як повідомлялося, 19 квітня, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що «регіонали» підтримують законопроект щодо святкування Дня перемоги під радянським «Прапором перемоги».

Нагадаємо, рішення про використання копії Прапора Перемоги у заходах на знак пам'яті про Перемогу у Великій Вітчизняній війні ухвалили міські ради Одеси, Житомира, та Севастополя.

Проте міський голова Черкас Сергій Одарич виступив проти того, щоб в Україні на День перемоги піднімали червоний прапор поруч із державним.

Заборонили вивішувати червоні прапори Тернопільська та Івано-Франківська міськради.

Gazeta.ua
Tags: Антисовок, Процессы, Укры против урков
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments